KELSA Trubkové rámy světelné rampy

KELSA Trubkové rámy světelné rampy

V PŘÍPADĚ ZÁJMU VÁM ZAŠLEME NABÍDKU DLE VÁMI ZVOLENÉHO TYPU A VÝBAVY JAKO JE OSVĚTLENÍ APOD.,  JSME VÁM PLNĚ K DISPOZICI NA TELEFONU.KONTAKT UVEDEN NA ÚVODNÍ STRÁNCE

Kompletní nabídka RÁMŮ A RAMP NA ODKAZE

http://kelsa.co.uk/

Kelsa navrhuje a vyrábí nejširší řadu vysoce kvalitních eloxovaných hliníkových a leštěných nerezových ramp pro kamiony, stejně jako dodává  řadu dalších doplňků pro nákladní vozidla. Světelné tyče Kelsa jsou navrženy s péčí o doplnění vzhledu a účinnosti osvětlení vašeho vozu.

Design a výroba

Všechny naše barety jsou k dispozici v leštěné nerezové oceli a anodizovaném hliníku a většina z nich je ohýbaná a vyrobena v našich dílnách na místě. Všechny tyče jsou navrženy tak, aby odpovídaly nejúčinnějším prostředkům, s minimálními potřebami vrtání. Pokud si přejete, můžeme mít (hliníkové) tyčinky práškově potažené v barvě barvy.

Elektrické vedení

Přední mřížky EuroBars, MultiBars, MultiBarXL a MiniBars jsou dodávány připraveny k montáži na čtyři reflektory. Další lišty jsou předběžně vyvrtány, aby bylo možné provést kabeláž, a na přání je možné provést předpínání lišty podle specifikace. Můžeme také přizpůsobit většinu lišt s LED světelnými značkami v různých barvách, je-li to nutné.

Řadit podle: CenyNázvu
0 položek
Nebyla nalezena žádná položka

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Cookies zásady
www.trucktuning.cz | Vytvořila firma IT Partner